Audi

Potrzebny Ci zestaw oryginalnych łożysk mechanizmu różnicowego wraz z uszczelniaczami z odpornego na uszkodzenia materiału ACM? A może poszukujesz w naszym sklepie internetowym przekładni głównej lub zębatej włoskiej marki Antonio Masiero? Gearbox24.com przygotował dla Ciebie najwyższej klasy komponenty niezbędne do wykonania
regeneracji. Wśród części do skrzyni biegów Audi znajdują się między innymi kompletne zestawy naprawcze dedykowane do poszczególnych modeli samochodów niemieckiego giganta motoryzacyjnego, koła zębate i simmeringi w atrakcyjnych cenach, a także mnóstwo innych produktów od tak renomowanych marek, jak choćby SKF, Timken czy NTN.
Wszystkie dostępne u nas elementy przechodzą rygorystyczne kontrole przed udostępnieniem ich do sprzedaży, możesz mieć więc pewność, że ich specyfikacja techniczna jest w pełni zgodna z deklaracją producenta.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem wyselekcjonowanych części do manualnych skrzyni biegów marki Audi. W razie jakichkolwiek problemów ze znalezieniem pasującego produktu nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami, z miłą chęcią Ci pomogą!

  

Wyświetlanie 1–9 z 24 wyników