Częstochowa,Poland
whatsapp

O Nas Gearbox24

Witryna Gearbox24.com powstała w oparciu o naszą rodzimą markę Rombor, która jest od ponad 30 lat dystrybutorem łożysk i asortymentu towarzyszącego łożyskowaniom. Badając i obserwując rynek pod kątem potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o elementy skrzyni biegów. Już od 1996 roku sprowadzamy z Hiszpanii łożyska dla motoryzacji, regularnie rozbudowując naszą ofertę. Na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy witrynę Gearbox24.com dedykowaną dla naszych klientów z branży mechaniki pojazdowe, którzy specjalizują się naprawą i regeneracją skrzyń biegów.
Rombor to zespół specjalistów, którzy udzielają doradztwa między innymi w kwestii doboru łożysk i części do układu napędowego. Zaopatrujemy szeroko pojętą branżę przemysłu oferując produkty z kategorii takich jak uszczelnienia techniczne, chemia techniczna, narzędzia do montażu i diagnostyki łożysk. Więcej informacji o naszej działalności, produktach można znaleźć na stronie www.rombor.com.pl
Nie ustajemy w poszukiwaniu asortymentów kolejnych renomowanych marek w celu uzupełnienia gamy towarów o nowości, a tym samym wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów.
Rombor otrzymał certyfikaty autoryzowanej dystrybucji następujących produktów:
– bardzo dobrych jakościowo łożysk stożkowych dla motoryzacji hiszpańskiej marki Fersa,
– wysokiej jakości elementów skrzyni biegów producenta Antonio Masiero,
– perfekcyjnych łożysk w skali światowej od NTN-SNR.
W asortymencie dla sektora motoryzacji posiadamy również uznane przez klientów łożyska producentów NTN/SNR, FERSA, NSK, Koyo, Nachi, Timken, FAG, INA, SKF oraz uszczelniacze firmy Corteco.
Naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości, spełniającego oczekiwania Naszych Klientów, dbając jednocześnie o zapewnienie dostępności w magazynie głównym. Nieprzerwanie przeprowadzamy analizy dostępności produktów u renomowanych producentów i uzupełniamy nasz asortyment między innymi w części do skrzyni biegów. Jesteśmy rzetelnym dostawcą, a zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci, uzyskaliśmy dzięki wiedzy naszych pracowników i dostarczaniu oryginalnych produktów ze sprawdzonych źródeł. W razie wątpliwości dotyczących doboru części do skrzyni biegów, jesteśmy elastyczni i podpowiadamy, dzieląc się z klientami wiedzą jak dobrać odpowiedni element. Wskazujemy jakie parametry należy znać, aby właściwie dopasować poszczególne elementy skrzyni biegów. Nie boimy się trudnych wyzwań i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, służąc fachowym doradztwem. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości produkty do skrzyń biegów Antonio Masiero m.in.: koła zębate, wałki, zestawy synchronizatorów, koła koronowe, tuleje.

Gearbox24.com

NAFTOCHEM

Certyfikat

Gearbox24.com

ZVL SLOVAKIA

Certyfikat

Gearbox24.com

FERSA

Certyfikat

Gearbox24.com

MASIERO

Certyfikat

Gearbox24.com

NTN

Certyfikat

Gearbox24.com

SANOK RUBBER

Certyfikat

Translate »
%d bloggers like this: