Częstochowa,Poland
dbiel@gearbox24.com
whatsapp
+48 730 017 959 | +48 730 017 754

O Nas Gearbox24

Witryna Gearbox24.com powstała w oparciu o naszą rodzimą markę Rombor, która jest od ponad 30 lat dystrybutorem łożysk i asortymentu towarzyszącego łożyskowaniom. Badając i obserwując rynek pod kątem potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o elementy skrzyni biegów. Już od 1996 roku sprowadzamy z Hiszpanii łożyska dla motoryzacji, regularnie rozbudowując naszą ofertę. Na bazie naszych doświadczeń stworzyliśmy witrynę Gearbox24.com dedykowaną dla naszych klientów z branży mechaniki pojazdowe, którzy specjalizują się naprawą i regeneracją skrzyń biegów.
Rombor to zespół specjalistów, którzy udzielają doradztwa między innymi w kwestii doboru łożysk i części do układu napędowego. Zaopatrujemy szeroko pojętą branżę przemysłu oferując produkty z kategorii takich jak uszczelnienia techniczne, chemia techniczna, narzędzia do montażu i diagnostyki łożysk. Więcej informacji o naszej działalności, produktach można znaleźć na stronie www.rombor.com.pl
Nie ustajemy w poszukiwaniu asortymentów kolejnych renomowanych marek w celu uzupełnienia gamy towarów o nowości, a tym samym wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów.
Rombor otrzymał certyfikaty autoryzowanej dystrybucji następujących produktów:
– bardzo dobrych jakościowo łożysk stożkowych dla motoryzacji hiszpańskiej marki Fersa,
– wysokiej jakości elementów skrzyni biegów producenta Antonio Masiero,
– perfekcyjnych łożysk w skali światowej od NTN-SNR.
W asortymencie dla sektora motoryzacji posiadamy również uznane przez klientów łożyska producentów NTN/SNR, FERSA, NSK, Koyo, Nachi, Timken, FAG, INA, SKF oraz uszczelniacze firmy Corteco.
Naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości, spełniającego oczekiwania Naszych Klientów, dbając jednocześnie o zapewnienie dostępności w magazynie głównym. Nieprzerwanie przeprowadzamy analizy dostępności produktów u renomowanych producentów i uzupełniamy nasz asortyment między innymi w części do skrzyni biegów. Jesteśmy rzetelnym dostawcą, a zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci, uzyskaliśmy dzięki wiedzy naszych pracowników i dostarczaniu oryginalnych produktów ze sprawdzonych źródeł. W razie wątpliwości dotyczących doboru części do skrzyni biegów, jesteśmy elastyczni i podpowiadamy, dzieląc się z klientami wiedzą jak dobrać odpowiedni element. Wskazujemy jakie parametry należy znać, aby właściwie dopasować poszczególne elementy skrzyni biegów. Nie boimy się trudnych wyzwań i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, służąc fachowym doradztwem. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości produkty do skrzyń biegów Antonio Masiero m.in.: koła zębate, wałki, zestawy synchronizatorów, koła koronowe, tuleje.

Jaką rolę pełni skrzynia biegów?

NAFTOCHEM

Certyfikat

Manualne skrzynie biegów

ZVL SLOVAKIA

Certyfikat

Manualne skrzynie biegów

FERSA

Certyfikat

Manualne skrzynie biegów

MASIERO

Certyfikat

Manualne skrzynie biegów

NTN

Certyfikat

Manualne skrzynie biegów

SANOK RUBBER

Certyfikat

Translate »
%d bloggers like this: